KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667027
nr 1266 7027
O Ragnar, hus i skog, Signerad. Olja på duk, 90x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:58:58
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr